Totalleverandør til proffmarkedet

Glassfabrikken har ambisjon om å være Norges beste glassleverandør. Vårt marked er profesjonelle glassbedrifter innen fasade, service og interiør. Vår ambisjon skal oppnås gjennom kompetanse, kreativitet og oppfølging. 

Glassfabrikken arbeider målbevisst med å være en positiv og profesjonell medspiller og bidragsyter for våre faste forbindelser​

Vi har følgende maskinpark i våre lokaler i Larvik: Skjærebord, isolerglasslinje, herdeanlegg, lamineringslinje, autoclave, intermac (CNC), emaljeringslinje og en profilavdeling som produserer sprosseruter, skyvedører (uten brutt kuldebro), garderobeløsninger og innvendige glassvegger. 

Vi ser også helt klare fordeler for våre samarbeidspartene at vi har 5 stk egne lastbiler som kjører faste ruter på det sentrale-Østlandet. 

Kontakt

Vi er her for å bistå proffmarkedet innen glass og fasade, ikke nøl med å ta kontakt med oss!

  • Anne-Britt Eriksen

    Kundeansva. -Glass og glassningsutsty
    Tlf: 92 65 89 81
    anneb@glassfabrikken.no

  • Peggy L. Arntzen

    Kundeansv.- Glass og glassningsutstyr
    Tlf: 48 14 49 66
    peggy@glassfabrikken.no

  • Hilde E. Nilsen

    Salgskonsulent- Prosjekt
    Tlf: 48 99 89 49 
    hilde@glassfabrikken.no

  • Mari Blix-Arna

    Formann- Aluminiumavdeling
    Tlf: 99 56 95 67 
    mari@glassfabrikken.no

  • Adam Kawalec

    Formann- Sprosseavdeling
    Tlf: 977 05 708
    adam@glassfabrikken.no

  • Daniel Gjermundsen

    Salgskonsulent, Teknisk salg og tegning

    Tlf: 926 59 437

    daniel@glassfabrikken.no

  • Anders N. Tvetene

    Salgssjef
    Tlf: 90 14 81 12
    anders@glassfabrikken.no

  • Kristian Nauf

    Daglig leder
    Tlf: 40 60 12 13
    kristian@glassfabrikken.no

  • Jørgen Fadum

    Teknisk sjef
    Tlf: 95 28 92 65
    jorgen@glassfabrikken.no

  • Anne Lise Furulund

    Økonomisjef
    Tlf: 916 75 253
    annelise@glassfabrikken.no

  • Oddvar Heyn

    Lager og logistikksjef
    Tlf: 40 40 81 94
    oddvar@glassfabrikken.no

  • Lise Mari Olaussen

    Lager

    Tlf: 477 98 515

    lise@glassfabrikken.no

 

Glassfabrikken AS

Hegdalveien 101, 3261 Larvik

Telefon: 33 13 70 00

Faks: 33 13 70 01

  • Facebook
  • Instagram
Glassfabrikken[grey2].png